Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy 1.2 TSI 86 KM można chipować ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Himenek
    gdzieś czytałem że ktoś pisał że 1,2 pali 3,9 czy tam ileś paliwa na 100, ciekawe jakim batem? jechałem ostatnio jettą 1,2 TSI 77 kW, prędkość przelotowa Szczecin, Łobez 120 km/h, miasta 60, śr spalanie 6,0 litra... a dynamika .... no coż.... nie będę jej komentował :P do miasta się nadaje, w trasę? nie dziękuję
    Jetta nie ma czasem starego 1.2?
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • Zamieszczone przez bob_best
      Jetta nie ma czasem starego 1.2?
      Raczej ma jeszcze na łańcuchu tego co w O2 czy Rapidzie/Yeti przed wejsciem normy Euro 6
      JEST >>> O2FL by Lockin

      BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
      BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
      BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
      BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

      Komentarz


      • auto było z 2014 roku, 1,2 TSI bluemotion, moc 77 kW, raczej ten nowy silnik co w Octavii

        Komentarz


        • Zapadła decyzja o kupnie w octavii z silnikiem 1.2 85KM, który będzie do odbioru za 3 miesiące a po prze jechaniu około 3 tkm bedzie tuning moc ma wzrosnąć do przedziału 120-135 KM a moment 215 (koszt całkowity 1500). W motosporcie powiedzieli że przyspieszenie do 100 powinno się zmniejszyć o minimum 2 - 3 sekundy. jedyna wada to skrzynia 5b.
          Ale za tu auto będzie w kolorze Blue Race z pakietem amazing + pakiet dynamic (wygodne fotele muszą być) do tego podgrzewana przednia szyba z fotelami, centralny podłokietnik z gniazkiem 230v + 2 usb +wycieraczka tylna i koło i lampy przeciwmgłowe z funkcja corner i pakiet przeglądów na 2 lata. cena upustem 69500 - upust wyprzedażowy 7000 czyli jakies 63000 po wszystkim.

          Komentarz


          • Te 215 momentu to chyba coś za bardzo optymistycznie.

            Komentarz


            • Widziałem więcej momentu z tego silnika. Osobiście wystarczy mi jak bedę miał jakieś 200 to i tak o niebo lepiej niż w serii.
              Ostatnio edytowany przez kris277; 44338.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X